Bez względu na to, jak trudne wydaje się życie, musi być w nim miejsce na coś pięknego. Warto odwróć się od własnych nie zawsze pozytywnych myśli i rozejrzeć się, aby dostrzec, że, świat jest pełen piękna. To brzmi prozaicznie, ale każda osoba jest piękna na swój sposób.

Czasami obserwuje się ludzkie piękno, którym można się zainspirować, każdy z nich czerpie coś wyjątkowego. Chociaż piękno jest pojęciem względnym i od czasu do czasu gusta się zmieniają, nadal istnieją rodzaje wyglądu, które większość lubi i podziwia.

Ranking najpiękniejszych kobiet świata

15. miejsce należy do Megan Fox amerykańskiej aktorki i modelki. Piękna brunetka podbija serca mężczyzn, ale jest już w związku z Brianem Austin Greene.

14. miejsce w rankingu najpiękniejszych kobiet świata zajmuje aktorka, filmowiec i producentka Jennifer Aniston, która od wielu lat zdobywa serca widzów.

13. miejsce zdobyła supermodelka Ksenia Sukhinova, urocza blondynka coraz częściej rozpoznawana dzięki towarzystwu piosenkarza Dimy Bilana.

12. miejsce należy do księżnej Cambridge, która posiada nie tylko piękno ciało, ale także duszę, za co jest podziwiana na całym świecie. Jej uroda i dobroć jest często porównywana do księżnej Diany.

11. najpiękniejszą kobietą świata okrzyknięto Margot Robbie australijską aktorką, która zawarła związek małżeński ze znanym reżyserem Tomem Akkerli.

10. miejsce w rankingu najpiękniejszych kobiet świata przyznano Natalii Vodianovej rosyjskiej supermodelsce, aktorce znanej z działalności na rzecz potrzebujących.

9. miejsce zajmuje turecko – niemiecka aktorka i modelka, która potrafi pięknie i efektywnie łączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym i opieką nad swoją córeczką Lari.

8. miejsce należy do jednej z najlepszych brytyjskich aktorek Rebeccy Hall, żony aktora Morgana Spectora.

7. miejsce w tym rankingu zajmuje Cheryl Cole brytyjska piosenkarka, autorka tekstów, aktorka, modelka znana z filantropijnej działalności. Podziwiana za urodę i chęć pomocy słabszym.

6. miejsce osiągnęła Irinie Sheik supermodelka rosyjska która podbiła serce świetnego aktora i producenta Bradleya Coopera.

5. miejsce na liście najpiękniejszych należy do Adriany Lima znanej brazylijskiej supermodelki. Jej nienaganna figura i uroda nie została przyćmiona dwoma porodami, po których niezmiennie kwitnie.

4. miejsce  przyznano amerykańskiej aktorce, modelce i pisenkarce Jessice Biel, która jest troskliwą matką i dobrą żoną,  doskonale łączy swoje pasje i życie rodzinne.

3. miejsce zajmuje amerykańska aktorka i piosenkarka Scarlet Johannson, która uznana jest za łamacza męskich serc.

2. miejsce należy do kobiety która od wielu lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek, Angelina Jolie doskonale sprawdza się nie tylko na srebrnym ekranie ale również jako matka i ambasadorka dobrej woli ONZ.

1. miejsce przyznano brytyjskiej aktorce Katy Beckinsale, jej seksowna figura zadziwia cały męski świat.

Nie tylko piękne

Te najpiękniejsze kobiety świata są dobrym przykładem dla wielu ludzi i niezmiennie inspirują swoimi działaniami. Piękno, kobiecość, życzliwość i dobro to cechy które pokochały rzesze ich wielbicieli.