Każdy motocyklista wie, że oprócz samego jednośladowca, ogromną rolę odgrywają wszystkie akcesoria z nim związane. Na rynku dostępne są rozmaite kaski, sakwy i plecaki motocyklowe, jednak wielu ludzi zapomina o ochronie dłoni. Rękawice Rukka to jeden z najpopularniejszych wśród kierowców modeli. Dlaczego? Za ich projekt odpowiadają specjaliści, którzy doskonale wiedzą, czego prawdziwy motocyklista oczekuje od swojego sprzętu.

Odporna konstrukcja i kompleksowa ochrona

Wiele godzin jazdy może źle wpłynąć na sprawność rąk motocyklisty. To właśnie dłonie bezpośrednio odpowiadają za kontrolę pojazdu, dlatego trzeba je odpowiednio ochraniać. Przede wszystkim, konieczne jest ich właściwe usztywnienie. Rękawice Rukka zapewniają stabilny uchwyt, jednocześnie nie ograniczając zakresu ruchów nadgarstków i palców. Dzięki użyciu dobrych gatunkowo materiałów oraz wytrzymałej konstrukcji, osłaniają one dłonie podczas stłuczek i drobnych wypadków. To smutne, że tak wielu motocyklistów potrafi wyposażyć się we wzmocnione kaski oraz skórzane kurtki, dłonie natomiast pozostawiając niezabezpieczone.

Dostępność oraz cena

rękawice motocyklowe of firmy RukkaDo zakupu rękawic Rukka nie potrzeba szczególnie dużej sumy pieniędzy. Pomimo swojej wysokiej jakości, ich cena jest wyjątkowo przystępna. Ponadto, są one dostępne w niemal każdym renomowanym sklepie z akcesoriami do motocykli, gdzie często organizowane są promocje. Dobrą alternatywą są też egzemplarze używane. Motocykliści znani są z dbałości o swój sprzęt, dlatego można spodziewać się produktów w dobrym stanie. Z uwagi na ich sporą popularność, w Internecie można odszukać bardzo wiele ofert, z których aż żal nie skorzystać.

Modny, nowoczesny styl

Ważnym aspektem jazdy na motorze jest również styl. Wielu pasjonatów spędza długie godziny, starannie personalizując swoją maszynę oraz strój, którego każdy element musi idealnie do siebie pasować. Nie jest wielkim zaskoczeniem, że liczni kierowcy docenili rękawice Rukka za ich uniwersalny, designerski wygląd, który świetnie komponuje się z niemal wszystkim. Są one przystosowane zarówno do jazdy rekreacyjnej jak i ekstremalnej – nie tylko z uwagi na swoją funkcjonalność.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Opinia internautów jest zgodna – na próżno jest szukać sprzętu, który mógłby konkurować z rękawicami Rukka. Bazując na wypowiedziach licznych kierowców, w tym ludzi z dużym doświadczeniem oraz specjalistów z zakresu odzieży motocyklowej, model ten zasługuje na pierwsze miejsce pod względem niezawodności. Jeśli Cię to nie przekonuje – przetestuj je sam na https://rukka-sklep.pl/!