Marka odzieży Carhartt charakteryzuje się legendarną już jakością oraz funkcjonalnym designem, który idealnie łączy miejską klasykę oraz obowiązujące trendy. Carhartt to firma z tradycją. Jej korzenie sięgają 1889 roku, w którym to Hamilton Carhartt rozpoczął produkcję odzieży roboczej dla pracowników przedsiębiorstw kolejowych w USA. Dziś, z ponad 120 letnim doświadczeniem, Carhartt produkuje kultową już odzież roboczą oraz lifestylową dla rzemieślników, mechaników, myśliwych i outdorowców.
Odzież Carhartt przez dziesięciolecia była ceniona przez farmerów, budowlańców i pracowników narażonych na ciężkie warunki atmosferyczne. Opatentowany materiał – Carhartt Master uznawano za jedną z najlepszych pod względem trwałości tkanin na świecie. Doskonale zaprojektowana i świetnie przemyślana pod względem wygody odzież została także zauważona przez ludzi identyfikujących się z kulturą miejską. Współcześnie odzież Carhartt została zauważona przez rozpoznawalnych muzyków, DJ’ów, skateboarderów oraz twórców graffiti. Dodatkowo, postanowili na nią także miłośnicy komfortowego i prostego stylu.

Indywidualne cechy odzieży Carhartt

Marka z pewnością ceni sobie silną identyfikację wizualną, która umożliwia użytkownikom manifestowanie swojej przynależności społecznej. Dzięki temu dzięki koszulce czy bluzie od Carhartt możesz z powodzeniem wyrażać siebie. Odzież ta cechuje się przede wszystkim prostotą, ale również bardzo wysoką jakością wykonania.  

https://panelv2.traffictrends.pl/storage/userfiles/2020/4/wv3-pol_pl_Carhartt-WIP-czapka-Acryllic-Watch-Hat-black-34578_2.jpgDla kogo odzież Carhartt?

Marka Carhartt stawia przede wszystkim na komfort, prostotę oraz funkcjonalność w użytkowaniu, dlatego idealnie wpisuje się w potrzeby wymagających, ale również bardzo dynamicznych ludzi, którzy na co dzień cenią sobie przede wszystkim wygodę w stylu. Klasyczny, uliczny styl marki respektują sobie także modowi fashioniści i gwiazdy.

Uniwersalność i ponadczasowość

Dzięki klasycznym i prostym krojom odzież Carhartt z powodzeniem pasuje do każdego stylu, jak również uzyskuje świetny potencjał do łączenia różnorodnych ubiorów. Posiadając zatem ubrania od tego producenta możesz mieć pewność, że z łatwością przyjdzie ci kompletowanie odpowiedniej stylizacji. Na miano kultowej zasługuje pochodząca z oferty marki czapka beanie, która noszona jest przez trendsetterów praktycznie do wszystkiego. Odzież Carhartt to nieskończenie wiele sposobów na stworzenie własnego, niepowtarzalnego wizerunku oraz maksymalny komfort w każdej sytuacji.