Bardzo wiele osób już nie może doczekać się za oknem pierwszej gwiazdki oraz prezentów, które przyniesie im Święty Mikołaj. Spotykając się w gronie rodziny oraz znajomych w te magiczne święta, warto również zadbać, aby miejsce w którym przebywamy było odświętnie wystrojone. W prawdziwe polskie święta nie obędzie się bez bogato wystrojonej choinki oraz stołu, zapełnionego dwunastoma potrawami. Dziś podamy Wam kilka ciekawych elementów dekoracyjnych, które upiększą Wasz salon lub jadalnie, w której spędzicie większość czasu podczas wigilijnej nocy.

Wystrój choinki

lizaki

Ciekawy kształt oraz wzór bombek to coś, co powinno znaleźć się na świątecznym drzewku. Bardzo modne oraz popularne są metalowe figurki z połyskiem, które będą dodawać elegancji oraz luksusowego wyglądu naszej choince. Do podstawowego przebrania choinki potrzebne są łańcuchy oraz lampki, które rozświetlą nasze drzewko, aby było bardziej widoczne oraz wyraziste. Na samym czubku powinna rozbłysnąć betlejemska gwiazda, która będzie nawiązywać do wydarzeń sprzed dwóch tysięcy lat. Oprócz podstawowych elementów wystroju choinki, postaw na coś unikalnego, co z pewnością ucieszy wszystkie dzieci oraz łasuchów słodyczy. Lizaki w kształcie laski oraz cukierki czekoladowe w kształcie bombek to coś, co sprawi, ze Twoja choinka będzie wyjątkowa. Takie słodkie elementy znajdziecie na stronie https://candy-shop.pl/pl/c/Lizaki/39, gdzie gorąco zachęcamy do zakupów.

Wystrój komody oraz stołu

Świeczki dają ciepło oraz wprowadzają do pomieszczenia wyjątkowy, przytulny klimat. W Święta Bożego Narodzenia warto o nich pamiętać, gdzie postawimy je na komodzie lub świątecznym stole. Aby stworzyć z nich wyjątkowy, świąteczny stroik, należy dodać co najmniej jeszcze jedną świeczkę oraz ozdoby w postaci gałązek świerku, kokardek czy świątecznych figurek. Wszystkie te elementy łączymy w wybrany kształt, na którym postawimy naszą własnoręcznie przygotowaną dekoracje na  stół. Świetnie jako jadalna ozdoba sprawdzi się domek z piernika, który możemy zakupić oraz upiec części w domu i poskładać własnoręcznie. W wigilię z pewnością będzie przyciągał wzrok oraz kusił do spróbowania chociażby jego najmniejszej części.