Czasem sam ubiór nie wystarczy – dobrze dobrana biżuteria jest w stanie powiedzieć więcej niż tysiąc słów o danej osobie. A kto powiedział, że biżuterię mogą nosić tylko kobiety? Albo tylko osoby dorosłe? Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór ozdób dla dorosłych, dzieci i młodzieży, dla kobiet i dla mężczyzn. Jeden z jej rodzajów charakteryzuje się nieporównywalną z niczym uniwersalnością. 

Atrakcyjne czasomierze dla każdego 

Zegarki noszą praktycznie wszyscy. Dzieci, które swoje pierwsze egzemplarze dostają często w momencie rozpoczęcia szkoły czy jako prezent na pierwszą komunię. Mężczyźni, dla których zegarek stanowi często jedyną noszoną biżuterię. I wreszcie kobiety, które traktują je jako ozdoby i chętnie dopasowują do reszty stroju. To dla tego oferta zegarków dostępnych na rynku jest tak szeroka. 

Co wybierają mężczyźni? 

Mężczyźni, kupując zegarki, często stawiają na względy praktyczne. Mają one być eleganckie, pasować do wszystkiego, a przy tym dotrzymywać kroku podczas różnych rodzajów aktywności. Hitem są zegarki męskie wodoodporne, a także te, które wyposażone są w minutniki i stopery. Wielu panów szuka też zegarków godnych prawdziwego podróżnika - wyposażonych w kompasy czy alarmy osobiste. Oczywiście stale popularna jest też wizytowa klasyka - srebrne bransolety, proste tarcze, renomowane marki.  
 

Najmodniejsze propozycje dla kobiet 

Zegarki: elegancka biżuteria, którą może nosić każdyPanie, które poszukują modnych zegarków damskich, mają do wyboru produkty utrzymane w bardzo różnych stylach. Coś dla siebie znajdą zarówno fanki intensywnych, wesołych kolorów, jak i ciekawych wzorów, które na co dzień preferują styl sportowy i casual. Na rynku jest też wiele propozycji zgodnych z najnowszymi trendami. Mowa tu np. o zegarkach na biżuteryjnych, cienkich bransoletach, albo wręcz przeciwnie - na sznureczkach, kojarzących się hipisowskimi bransoletkami. Te zegarki często wybierane są przez gwiazdy i celebrytki.

Paniom, które są bardziej aktywne, lubią pływać czy wspinać się po górach, proponujemy zegarki wodoodporne i z utwardzanych materiałów, odpornych na zarysowania. Kobiety, które preferują klasyczną elegancję, na pewno docenią zegarki w stonowanej kolorystyce, srebrne, złote, lub w bardziej współczesnych odcieniach tych metali, np. złota różowego czy platyny. Niezmienną popularnością cieszą się zegarki z kategorii fashion, czyli produkowane przez marki znane ze świata mody, między innymi DKNY Donna Karan, czy Tommy Hilfiger. Niezależnie od gustu, każda kobieta jest w stanie znaleźć swój idealny, wymarzony zegarek.